fbpx
chata joga leszno logo

O nas

chata joga leszno logo

Chata Joga powstała we wrześniu 2020 z inicjatywy Dominiki Kurzawskiej oraz Ewy Wysłockiej.

Założenia były jasne: kamienica, ciepły i przytulny lokal, miejsce z duszą – i udało się je wszystkie zrealizować!

Obecnie szkołę prowadzi Dominika z Anną Adamską – która dołączyła do chatajogowej rodziny w kwietniu 2023 r.

Razem staramy się pielęgnować niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Nasza szkoła mieści dwie sale do praktyki jogi, dzięki czemu jesteśmy w stanie Wam zaoferować bardzo zróżnicowany i bogaty grafik zajęć.

Jednocześnie dbamy o to, żeby na zajęcia zapisywać określoną ilość osób. Dzięki temu możemy zapewnić Wam komfort i zachować kameralny charakter szkoły.

Centrum i serce szkoły to recepcja, w której zawsze znajdziecie termos z ciepłą herbatą oraz wygodne fotele i poduchy, które aż proszą, by się w nich zanurzyć. Uczciwie ostrzegamy, że całkiem niełatwo później z nich wstać i ruszyć do swoich codziennych obowiązków. 😉

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Was przygotowałyśmy i zachęcamy do przekroczenia progu Chata Jogi, by samemu się przekonać czy atmosfera naszej szkoły sprawi, że zechcecie zostać z nami na dłużej.

Nauczycielki

chata joga leszno

Dominika

Mam na imię Dominika i jestem założycielka Chata Joga.
Podczas zajęć zawsze staram się wprowadzić wszystkich w stan uważności, zaczynając od świadomego oddechu i skierowania uwagi do wewnątrz. Każda praktyka jest inna, ponieważ Vinyasa daje możliwość dostosowania zajęć do wszystkich poziomów zaawansowania. Z atencją podchodzę do każdego adepta na macie i poza nią.

Jestem nauczycielką w nurcie Vinyasa Yoga (RYT 200 Yoga Alliance) oraz Vinyasa Krama (30h). Ukończyłam kurs nauczycielski pod okiem Ulli Wilczyńskiej-Kalak w WNY w Poznaniu.

Poza studiem jestem mamą nastoletnich dzieci, Kamila i Leny. Jako osoba zafascynowana naturalną pielęgnacją, masażami twarzy oraz dietą roślinną, jestem dowodem na to, że życie można zmienić w każdym wieku. Uważam, że rozwój duchowy i poszerzanie świadomości to najlepsza ścieżka, na którą mogłam wkroczyć, a wszystko to dała mi joga.

DSC_3191 mały rozmiar

Anna Adamska

Mam na imię Ania i od kwietnia 2023 r. mam przyjemność współprowadzić z Dominiką „Chata Jogę”.

W mojej praktyce indywidualnej, jak i nauczycielskiej nie ustaję w dalszych poszukiwaniach, kierując się głosem intuicji. Stąd, mimo że uczę jogi głównie w stylu Vinyasa, zgłębiam również tajniki jogi YIN oraz jogi NIDRY.

Staram się zarażać miłością do jogi nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych, prowadząc zajęcia z przedszkolakami, dziećmi w wieku szkolnym, a także z młodzieżą.

Pracuję też z kobietami w ciąży, wierząc, że to nie tylko inwestycja w zdrowie i lepsze samopoczucie czy przygotowanie do porodu, ale także w dobrostan dziecka, które noszą pod sercem.

Ukończyłam kilka kursów nauczycielskich – między innymi w nurcie Vinyasa Yoga – pod okiem (i skrzydłami) Ulli Wilczyńskiej – Kalak (kurs RYT 200), jogi Yin (RYT 30 i RYT 40), jogi Nidry (RYT 50 i RYT 15), jogi dla kobiet w ciąży (Shakti Doula Copenhagen) oraz kurs z nauczania jogi dla dzieci i młodzieży u Emilii Burkiewicz. Jestem także w trakcie szkolenia na praktyka masażu dzwiękiem według metody Petera Hessa.Ukończyłam równiez pierwszy stopień Muzykoterapii Intergralnej.

Prywatnie jestem mamą Tymka i Antka, partnerką Łukasza oraz opiekunką kotki Desdemony. Uwielbiam taniec, intuicyjne myzykowanie oraz leśne spacery. Jogę praktykuję od kilkunastu lat i ciągle odnajduję w niej coś nowego. Będę zaszczycona jeśli zechcesz mi na tyle zaufać, żeby skrzyżować swoją jogową ścieżkę z moją.

chata joga leszno

Lucyna Savitri

Po raz pierwszy na macie stanęłam kilka miesięcy po ukończeniu 50-tego roku życia z uwagi na bóle kręgosłupa i to zdarzenie, w dalszej perspektywie, odmieniło całkowicie moje życie.
Kilka lat praktykowałam hatha jogę, aż w 2019 r. za sprawą nauczycielki z Warszawy, Małgorzaty Amanbir Pawłowskiej, zetknęłam się z Jogą Kundalini, która od pierwszej sesji skradła moje serce. Poczułam spełnienie i uzmysłowiłam sobie, że takiej właśnie praktyki podświadomie szukałam od dawna. Bardzo szybko poczułam impuls, by dzielić się z innymi tą niezwykłą, pradawną technologią.

W okresie od maja 2020 do lutego 2021 odbyłam w Warszawie, pod okiem Barbary Har Anand Maziarskiej, międzynarodowy kurs nauczycielski Jogi Kundalini poziomu 1 – nauczyciel Ery Wodnika, według przekazu Yogi Bhajana, certyfikowany przez Kundalini Research Institute – KRI w USA.

Regularnie rozwijam swoją osobistą praktykę duchową, poszerzając wiedzę i umiejętności, aktualnie w ramach warsztatów i kursów nauczycielskich poziomu 2.
Na zajęciach Jogi Kundalini skupiam się głównie na przestrzeni Serca. Uczę siebie i innych jak przez oddech, ruch, skupienie i śpiew docierać do spokojnego miejsca w Sercu, gdzie odkrywasz swój potencjał, wewnętrzny spokój i szczęście.

Poza matą celebruję codzienność, uwielbiam mantry, smooth jazz oraz wędrówki po Bieszczadach i Lizbonie. Jestem żoną Mirka, mamą dorosłych synów oraz kotki Honey.