fbpx
chata joga leszno logo

Joga dla dzieci

Joga dla dzieci to zajęcia ruchowe, dostosowane do wieku i możliwości małych joginów i joginek. Na zajęcia składają się: praca z asanami, z oddechem, koncentracją i relaksacją, a wszystko to okraszone jest – aż i po prostu – dobrą zabawą! Czasem więcej jest dynamicznego ruchu, a czasem przeważa uważność i… spokój.

Zajęcia wzbogacane są również o elementy ruchu rozwijającego, treningu mindfulness oraz muzykoterapii.

Świadomość własnego ciała, prawidłowa postawa, zdrowy oddech oraz wzmocnienie własnej wartości, obudzenie uważności oraz szacunku do siebie i do innych – to tylko kilka skutków „ubocznych” dziecięcej jogi.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieciaki zainteresowane jogą (w wieku max. do 14/15 lat).

Zajęcia prowadzone są przez Annę Adamską, która zajmuje się jogą dla dzieci już od kilku lat, nieustannie się doszkalając, poszukując inspiracji i nowych, atrakcyjnych narzędzi do pracy z dziećmi. Regularnie współpracuje z kilkoma placówkami w Lesznie, prowadząc jogę dla kilkunastu grup w tygodniu.

Inwestycja: 35 zł/ zajęcia – w karnecie obejmującym 4 kolejne spotkania z jogą dla dzieci (140 zł/ 4 spotkania).

W przypadku nieobecności dziecka, będzie mógł to wejście wykorzystać rodzic, zapisując się na wybrane, regularne zajęcia, które prowadzi Anna (według aktualnego grafiku), ale będzie to możliwe tylko w czasie obowiązywania danego dziecięcego karnetu.

Jeśli macie pytania, śmiało piszcie/dzwońcie pod nr tel. 697 403 324.

Najbliższe cykliczne zajęcia