fbpx
chata joga leszno logo

Jak uwolnić się z więzienia własnych ograniczeń?

Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na nasze ograniczenia, które cały czas zasilamy i na to, co się nam przytrafia.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy zmęczeni są tym, że nie widzą możliwości, nie znają innego funkcjonowania, mają dość swoich ograniczeń i chcą czegoś więcej.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć i być inaczej, tylko nie umieją znaleźć do tego drogi.
Jeśli jesteś jedną z tych osób, które szukają „tego czegoś w życiu”, swojej prawdy, wolności, wiedzy na temat tego, co jest czym w życiu, co wybierać, za czym podążyć, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.
Jeśli nie jesteście pogodzeni z dowolnymi kratkami, za którymi żyjemy, jeśli nie podoba Ci się otaczająca Cię rzeczywistością, coś cały czas coś Ci nie pasuje, coś wydaje się nie tak – to jest to zaproszenie dla Ciebie.
Jeśli pragniesz innego życia i je zacząć stwarzać – to jest to zaproszenie dla Ciebie.
A co jeśli dużo łatwiej wyważyć drzwi swojej „celi” niż kiedykolwiek myśleliście? Co jeśli ta „cela” nigdy nie była naprawdę zamknięta? Chcielibyście o tym posłuchać?
Na spotkaniu poznacie kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziecie mogli od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Wam nie odpowiada i co Was uwiera. Wypróbujcie je potem i sprawdźcie, czy to działa.

Prowadząca:
Dorota Doris Wysocka
LIFE, ENERGY & BODY COACH
www.accessyou.pl
Certyfikowany Life Coach ICC
Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®
Certyfikowany Facylitator Energetycznej Pracy z Ciałem
Certyfikowany Coach Związków i Relacji